“Blue Jackets” bez Merzļikina piedzīvo devīto zaudējumu pēc kārtas (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” komanda viesos ar rezultatu 2:5 (1:1, 1:2, 0:2) piekāpās Filadelfijas “Flyers” vienībai.

Pirmā perioda sestajā minūtē “Flyers” uzbrucējs Džoels Farabī atklāja mača rezultātu, bet 16. minūtē Aleksandrs Teksjē panāca neizšķirtu.

Otrās trešdaļas otrajā minūtē Bobijs Brinks vairākumā izvirzīja vadībā mājiniekus, bet Raiens Peilings septītajā minūtē mazākumā dubultoja Filadelfijas kluba pārsvaru. “Blue Jackets” kapteinis Būns Dženers 18. minūtē gan vienus vārtus atguva.

Trešā mača nogriežņa 13. minūtē Treviss Koneknijs atjaunoja “Flyers” divu vārtu priekšrocību, taču 18. minūtē Kems Jorks pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Blue Jackets” vārtos.

Samuels Ersons atvairīja 2o no 22 “Blue Jackets” metieniem, bet Spensers Mārtins tika galā ar 21 no 25 “Flyers” raidījumiem.

Merzļikins šosezon 13 spēlēs atvairījis 89,7% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 3,31 vārtus.

“Blue Jackets” piedzīvoja 13 neveiksmi pēdējās 14 spēlēs un devīto zaudējumu pēc kārtas. Ar 12 punktiem 19 mačos klubs atrodas pēdējā, 16. pozīcijā Austrumu konferencē.

Tikmēr “Flyers” ar 21 punktu 18 cīņās ierindojas piektajā vietā Austrumu konferencē.

Regulāro sezonu Merzļikina vienība turpinās 23. novembrī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Čikāgas “Blackhawks” komandu.