“Blue Jackets” ar Merzļikinu rezervē izcīna uzvaru (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” ar rezultātu 5:3 (2:2, 2:0, 1:1) uzveica Ņujorkas “Rangers”.

Spēles rezultātu jau otrajā minūtē atklāja “Rangers” līderis Artēmijs Panarins. Piektajā mača minūtē Barklajs Gudro Ņujorkas komandas pārvaru dubultoja, bet vien minūti vēlāk Gustavs Nīkvists vienus vārtus atguva. Astotajā minūtē “Blue Jackets” kapteinis Būns Džerers rezultātu izlīdzināja.

Otrajā periodā Šons Kuralijs un Būns Dženers guva vārtus “Blue Jackets” labā, bet trešajā periodā Mika Zibanejads samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. Divas minūtes pirms mača beigām Šons Kuralijs iemeta ripu tukšos vārtos, pieliekot punktu cīņai.

Elvim Merzļikinam šajā mačā tika iedota atpūta. Somu vārtsargs Jonass Korpisalo atvairīja 33 no 36 “Rangers” metieniem, bet Aleksandrs Georgijevs tika galā vien ar 14 no 18 Kolumbusas komandas raidījumiem.

Šosezon 26 cīņās Elvis Merzļikins atvairījis vidēji 91% pretinieku metienu un ielaidis 3,18 vārtus spēlē. “Blue Jackets” šosezon 41 spēlē nopelnījuši 39 punktus un atrodas 10. vietā Austrumu konferencē. “Rangers” ar 60 punktiem 44 spēlēs atrodas 5. vietā Austrumu konferencē.