Biningtons savainots, “Avalanche” apspēlē “Blues” (VIDEO)

Aizvadītaja naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu otrās kārtas trešajā mačā Kolorado “Avalanche” komanda viesos ar rezultātu 5:2 (1:1, 2:1, 2:0) pieveica Sentluisas “Blues” vienību, izvirzoties vadībā sērijā 2-1.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē mača rezultātu atklāja Sentluisas kluba aizsargs Koltons Pareiko. Dažas minūtes vēlāk Nazems Kadri uzkrita virsū “Blues” vārtsargam Džordanam Biningtonam un viņa vietā devās Ville Husso. Perioda vidū Logans O’Konors panāca izlīdzinājumu.

Nazems Kadri otrās trešdaļas 14. minūtē jau vadībā izvirzīja “Avalanche” un Arturī Lekonens 18. minūtē dubultoja pārsvaru. 30 sekundes pirms perioda noslēguma “Blues” kapteinis Raiens O’Railijs samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Trešā mača nogriežņa izskaņā Kolorado “Avalanche” kapteinis Gabriels Landeskogs dubultoja savas komandas pārsvaru, bet Arturī Lekonens minūti pirms mača beigām iemeta ripu tukšos vārtos.

Džordana Biningtons tika galā ar visiem trim “Avalanche” metieniem pirms nomaiņas, bet Ville Husso atvairīja 19 no 23 atlikušajiem raidījumiem. Dārsijs Kempers atvairīja 29 no 31 “Blues” metiena.