Beseram Hat-trick, Bļugera “Canucks” uzvar “Lightning” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda mājās ar rezultātu 4:1 (1:1, 2:0, 1:0) apspēlēja Tampabejas “Lightning” vienību.

Bļugers šajā spēlē 15 minūtēs un 59 sekundēs pa vārtiem nemeta, uzvarēja 33,3% iemetienu un no laukuma nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda otrajā minūtē “Lightning” uzbrucējs Breidens Points atklāja mača rezultātu, bet septītajā minūtē Andrejs Kuzmenko panāca neizšķirtu.

Otrās trešdaļas desmitajā minūtē Broks Besers izvirzīja vadībā “Canucks”, bet 17. minūtē Besers dubultoja pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa 19. minūtē Besers ieraidīja ripu tukšos “Lightning” vārtos, noformējot Hat-trick.

Tečers Demko atvairīja 28 no 29 “Lightning” metieniem, bet Andrejs Vasiļevskis apstādināja 18 no 21 “Canucks” raidījuma.

Bļugers šosezon 15 spēlēs izcēlies ar diviem vārtu guvumiem un divām rezultatīvām piespēlēm.

“Canucks” ar 39 punktiem 29 spēlēs atrodas otrajā vietā Rietumu konferencē, bet “Lightning” ar 31 punktu 30 cīņās ierindojas desmitajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 15. decembrī mājās plkst. 5:00 pēc Latvijas laika pret Uvja Balinska Floridas “Panthers” vienību.