SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Bednars par uzvaras vārtiem: Tampai uz ledus atradās vispār septiņi spēlētāji

Jau vēstīts, ka Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa fināla ceturtajā mačā Kolorādo “Avalanche” ar rezultātu 3:2 (0:1, 1:1, 1:0, 1:0) viesos papldlaikā uzvarēja aizvadīto divu sezonu Stenlija kausa čempionus Tampabejas “Lightning”.

Līdz ar to rezultāts sērijā līdz četrām uzvarām ir 3-1 par labu “Avalanche”.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

Zīmīgi, ka vēl šodien daudz tiek runāts par “Avalanche” uzvaras vārtu leģimitāti. Proti, daudzi eksperti uzskata, ka tie tika gūti nekorekti un būtu bijis jāfiksē pārkāpums, jo tajā brīdī uz ledus atradās seši “Avalanche” hokejisti.

Komentāru par situāciju iepriekš sniedza “Ligtning” galvenais treneris. Uz to tagad atbildējis “Avalanche” stūrmanis Džareds Bednars.

“Jau vairākas reizes esmu noskatījies šo epizodi, lai saprastu, par ko viņš runā [domāts – Džons Kūpers, red.]. Un ieraudzīju, ka Tampai jau divi spēlētāji ir izlēkuši uz ledus, kamēr pēdējais aizsargs no savas zonas dodas nomainīties. Vienā brīdī spēlētāju attiecība uz ledus vispār bija 7:6 par labu Tampai,” uzskata Bednars.

Viņš piebilda: “Šādas situācijas notiek katrā otrajā mačā. Tā ir daļa no spēles. Mūsdienu hokejs ir palicis tik ātrs, ka visam nevar izsekot līdzi. Bet es tur nekādu pārkāpumu neredzēju.”

Autors: Roberts Ūdris Avots: The Score

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)