Balcers trāpa pa vārtu stabu, “Sharks” izcīna uzvaru papildlaikā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Sanhosē Sharks” viesos ar rezultātu 4:3 (1:2, 1:1, 1:0, 1:0) papildlaikā uzveica Losandželosas “Kings” vienību.

Balcers šajā cīņā ar rezultativitāti 12 minūtēs un 31 sekundē uz ledus neizcēlās, bet laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”, kā arī vienreiz piespieda pretinieku spēlētāju kļūdīties un atdot ripu.

Pirmajā mača nogrieznī vadībā “Sharks” komandu ar precīzu metienu no zilās līnijas izvirzīja aizsargs Brents Bērnss. Vēlāk periodā gan Filips Dano no vārtu priekšas raidīja ripu Zekarija Savčenko vārtos.

Vien astoņas sekundes pēc Dano vārtiem ar veiklu plaukstas metienu Andreass Atanasiu panāca labvēlīgu rezultātu “Kings” komandai. Pirmā perioda vidū Balceram bija lieliska iespēja gūt vārtus, taču Latvijas hokejists trāpīja pa vārtu konstrukciju.

Otrajā periodā mazākumā Losandželosas uzbrucēji spēja pārnest uzbrukumu “Sharks” zonā un Trevors Mūrs guva vārtus. Pusotru minūti vēlāk tajā pašā vairākumā Niks Bonino gan spēja tikt pirmais pie ripas vātru priekšā un samazināja rezultāta starpību.

Trešā perioda pašā sākumā Aleksandrs Barabanovs pielaboja Ērika Karlssona metienu no zilās līnijas un panāca izlīdzinājumu. Papildlaikā savu meistarību demonstrēja Tomāšs Hertls, kurš apvadīja visus “Kings” spēlētājus un no aizvārtes ar neērto nūjas pusi ieslidināja ripu vārtos, panākot uzvaru “Sharks” komnandai.

Zekarijs Savčenko tika galā 33 no 36 “Kings” metieniem, bet Džonatans Kviks atvairīja 26 no 30 “Sharks” raidījumiem.

Sanhosē “Sharks” šosezon 57 spēlēs nopelnījuši 57 punktus un atrodas 13. vietā Rietumu konferencē, bet Losandželosas “Kings” ar 72 punktiem 59 cīņās ir ceturtajā vietā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs Sanhosē komandai naktī uz svētdienu, 13. martā, kad plkst. 4:30 pēc Latvijas laika komanda mājās mērosies spēkiem ar “Kings” komandu.