Balcers: NHL nav tā kā PČ. Te var iet un forši uzspēlēt kopā ar saviem čaļiem

Latvijas izlases uzbrucējs Rūdolfs Balcers intervijā LTV1 raidījumā ”Sporta Studija” pauda nelielu vilšanos par aizvadīto sezonu Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Sanhosē ”Sharks” rindās un norādīja, ka NHL viss ir nedaudz savādāk nekā, pārstāvot Latvijas valstsvienību, pasaules čempionātā.

”Jā, dīvaini ir atbraukt un neredzēt iepriekšējos līderus,” atzina latviešu uzbrucējs. ”Ar Daugaviņu, man liekas, man nav tik daudz sanācis [spēlēt]. Kvalifikācijā laikam bija pirmā reize. Bet vairākas sejas nav redzamas ģērbtuvē. Vairāk jaunāki čaļi, kam ir dota iespēja. Tādas divejādas sajūtas.”

Balcers aizvadītajā sezonā Sanhosē ”Sharks” rindās, dodoties laukumā 61 spēlē, izcēlās ar 11 vārtu guvumiem un 12 rezultatīvām piespēlēm. Latviešu uzbrucējs aizvadīja savu rezultatīvāko sezonu NHL karjerā, taču norādīja, ka nav līdz galam apmierināts ar savu sniegumu.

”Skarbi sakot [sezona sanāca], tāda diezgan vidēja,” teica Balcers. ”Ja es tā godīgi saku, nesanāca varbūt tā kā [es gribēju], bet tas tā ir vienmēr. Mēs sēžam un sākām, ka varēja labāk, bet sanāca tāda viduvēja. Es neesmu pats ar sevi diezgan gandarīts ar to, ko parādīju laukumā. Es zinu, ka es varu labāk un ka ir vēl iekšā daudz vairāk,” norādīja 25 gadus vecais hokejists.

”NHL es nekad nejūtos droši. Vienmēr tev ir jānāk katru dienu un jāstrādā,” uzsvēra Balcers. ”Protams, nāk [jaunie spēlētāji. Katru gadu ir drafti un katru gadu nāk no koledžām ārā spēlētāji. Visiem dod iespēju. Kad brauc pirms sezonas uz katru nometni, vienmēr ir daudz spēlētāju, kuriem ir dota iespēja. Tev ir vienkārši sevi jāparāda.”

”Prieks, cerams. Uzvaras kaut kādas. Es nezinu. Baigi grūti izskaidrot, ar ko tas viss saistās,” Balcers atbildēja uz jautājumu, kas viņam ir pasaules čempionāts, un atklāja, kas viņu vilina doties uz valstsvienību. ”Izlases čaļi. Tas pats hokejs. Tā atmosfēra un emocijas. Viss tas. Tas ir nedaudz savādāk. NHL nav tā. Tur nedaudz savādāk viss notiek, bet te var iet un forši uzspēlēt ar saviem čaļiem.

”Sharks” uzbrucējs neslēpa, ka Latvijas izlase gaidāmajā pasaules čempionātā spēles smagā grupā. ”Grupa mums ir grūta. Būs amerikāņi, somi pirmie. Pēc tam, ja godīgi, es nezinu, pret ko mēs spēlēsim,” atzina Balcers. ”Ir jāmēģina savākt tos punktus, cik var, un tad jau redzēsim. Laiks rādīs.”

Autors: Rainers Rogs Avots: Sporta Studija

Komentāri (0)