Balcers gūst vārtus un palīdz ”Sharks” izcīnīt punktu pret ”Blackhawks” (VIDEO)

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Latvijas izlases uzbrucējs Rūdolfs Balcers aizvadītajā naktī guva vārtus un palīdzēja Sanhosē ”Sharks”izcīnīt punktu mačā pret Čikāgas ”Blackhawks”. ”Sharks” viesos piedzīvoja zaudējumu pēcspēles metienu sērijā ar 4:5 (1:1, 2:1, 1:2, 0:0, 0:1).

Balcers šoreiz laukumā pavadīja 18 minūtes un 53 sekundes, kuru laikā izdarīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus, nopelnīja divas soda minūtes un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu. Viņš atradās 32 sekundes uz ledus, kad viņa pārstāvētā komanda spēlēja mazākumā.

Latviešu uzbrucējs izcēlās ar vārtu guvumu mača 46. minūtē. kad ”Blackhawks” vārtsargs Kevins Lankinens atradās jau uz ledus. Tobrīd Balcers uz tablo panāca 3:4 un atjaunoja intrigu mačā. Latvijas izlases uzbrucējs šosezon 52 NHL aizvadītajās spēlēs ir izcēlies ar deviņiem vārtiem un desmit rezultatīvām piespēlēm.

Sanhosē kluba aizsargs Džeikobs Megna trīs ar pusi minūtes pirms pamatlaika beigām panāca izlīdzinājumu un deva iespēju ”Sharks” turpināt cīnīties par uzvaru papildlaikā. Tajā nevienai no komandām neizdevās gūt vārtus, bet pēcspēles metienu sērijā, vienīgo reizi precīzam esot Aleksam Debrinkatam, ”Blackhawks” nodrošināja uzvaru.

Balcera pārstāvētā ”Sharks” ar 73 mačos izcīnītiem 69 punktiem ieņem pirmspēdējo vietu Klusā okeāna divīzijā. Nākamā spēle Sanhosē klubam paredzēta naktī uz svētdienu pret Dalasas ”Stars” komandu.

Autors: Rainers Rogs Avots: NHL