Balceram trīs metieni, “Sharks” nespēj atspēlēties pret “Flames” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Sanhosē “Sharks” ar rezultātu 1:2 (2:1, 1:0, 1;1) mājās piekāpās Kalgarī “Flames” vienībai.

Rūdolfs Balcers šajā mačā uz ledus pavadīja 13 minūtes un 13 sekundes, trīsreiz meta pa vārtiem, izpildīja četrus spēka paņemienu, bloķēja vienu pretinieku metienu, vienreiz atņēma ripu pretiniekam, kā arī laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmāš trešdaļas astotajā minūtē mača rezultātu atklāja “Flames” uzbrucējs Metjū Tkačuks, bet Niks Bonino 15. minūtē panāca izlīdzinājumu. Trevors Lūiss gan pēdējā pirmā perioda minūtē atkal vadībā izvirzīja “Flames”.

Otrā perioda 14. minūtē Eliass Lindholms palielināja “Flames” pārsvaru. Logans Kutūrs trešā mača nogriežņa sestajā minūtē vēlreiz samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet Eliass Lindholms ar ripu tukšos vārtos izdzēsa “Sharks” cerības atspēlēties.

Dans Vladārs atvairīja 31 no 33 “Sharks” raidījumiem, bet Džeimss Raimers tika galā ar 32 no 35 metieniem. Kapo Kakonens stājās vārtos Raimera vietā un tika galā ar visiem pieciem metieniem.

Rūdolfam Balceram šosezon 50 spēlēs astoņi vārti un desmit rezultatīvas piespēles. Sanhosē “Sharks” komanda ar 67 punktiem 70 spēlēs atrodas 13. vietā Rietumu konferencē, bet Kalgarī “Flames” ar 95 punktiem 71 spēlē ir otrajā vietā Rietumu konferencē.