Balceram rezultatīva piespēle vienīgajā “Sharks” vārtu guvumā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Sanhosē “Sharks” ar rezultātu 1:3 (1:1, 0:1, 0:1) mājās piekāpās Sentluisas “Blues” vienībai.

Rūdolfs Balcers šajā mačā uz ledus pavadīja 15 minūtes un 57 sekundes, nopelnīja rezultatīvu piespēli, izpildīja vienu spēka paņēmienu, vienreiz atņēma ripu pretiniekam, kā arī laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmie mača rezultātu atklāja “Sharks” hokejisti – Rūdolfs Balcers pameta ripu uz priekšu Noa Gregoram, kurš to savāca, aizskrēja viens pret vārtsargu un iemeta vārtus. Sestajā minūtē Dakota Džošua gan panāca izlīdzinājumu.

Roberts Tomass otrās trešdaļas pirmajā minūtē vairākumā jau vadībā izvirzīja “Blues”, bet trešā mača nogriežņa pašā izskaņā Pāvels Bučņevičs tukšos vārtos pielika punktu mačam.

Džordans Biningtons atvairīja 20 no 21 “Sharks” raidījuma, bet Džeimss Raimers tika galā ar 25 no 27 “Blues” metieniem.

Rūdolfam Balceram šosezon 56 spēlēs 11 vārti un 12 rezultatīvas piespēles. Pēdējās trīs spēlēs Latvijas izlases uzbrucējam četri punkti.

Sanhosē “Sharks” komanda ar 72 punktiem 77 spēlēs atrodas 13. vietā Rietumu konferencē, bet Sentluisas “Blues” ar 105 punktiem 78 spēlēs ir ceturtajā vietā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs “Sharks” naktī uz svētdienu, 24. aprīlī, kad plkst. 3:00 pēc Latvijas laika komanda mājās mērosies spēkiem ar Čikāgas “Blackhawks” komandu.