Balceram noraidījums “Sharks” zaudējumā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Sanhosē “Sharks” ar rezultātu 2:4 (1:1, 1:1, 0:2) viesos piekāpās Vankūveras “Canucks” vienībai.

Rūdolfs Balcers šajā mačā uz ledus pavadīja 15 minūtes un 37 sekundes, vienreiz meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, vienreiz atņēma ripu pretiniekam, nopelnīja divas soda minūtes, kā arī laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmās trešdaļas trešajā minūtē Džeisons Dikinsons atklāja mača rezultātu, bet astotajā minūtē Tomāšs Hertls vairākumā panāca izlīdzinājumu.

Otrā perioda piektajā minūtē Konors Gārlands vēlreiz vadībā izvirzīja “Canucks” komandu, bet pašā perioda izskaņā Niks Bonino vēlreiz panāca neizšķirtu rezultātu.

Alekss Čiasons trešajā mača nogrieznī atkal deva priekšrocību “Canucks” un šo pārsvaru arī izdevās noturēt. Lūks Šens sekundi līdz spēles beigām raidīja ripu tukšos “Sharks” komandas vārtos un nodrošināja Vankūveras klubam trešo uzvaru pēc kārtas.

Tečers Demko atvairīja 35 no 373 “Sharks” raidījumiem, bet Kapo Kakonens tika galā ar 35 no 38 metieniem.

Rūdolfam Balceram šosezon 51 spēlē astoņi vārti un desmit rezultatīvas piespēles. Sanhosē “Sharks” komanda ar 67 punktiem 71 spēlē atrodas 13. vietā Rietumu konferencē, bet Vankūveras “Canucks” ar 80 punktiem 73 spēlēs ir desmitajā vietā Rietumu konferencē.