Balceram liels spēles laiks komandas zaudējumā papildlaikā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Sanhosē Sharks” ar rezultātu 2:3 (1:0, 1:2, 0:0, 0:1) papildlaikā piekāpās Anaheimas “Ducks” vienībai.

Balcers šajā cīņā uz ledus pavadīja 17:28 minūtes, nemeta pa vārtiem, izdarīja divus spēka paņēmienus, kā arī bloķēja nopelnīja divas soda minūtes un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmajā periodā mača rezultātu atklāja “Sharks” komandas kapteinis Logans Kutūrs.

Otrās trešdaļas sākumā Ādams Henrīks rezultātu izlīdzināja, bet vien nedaudz vairāk kā minūti vēlāk Marks Eduards Vlasiks atkal izvirzīja vadībā “Sharks”. 21 sekundi pirms otrā perioda beigām gan Sonijs Milano vēlreiz spēja panākt līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Trešajā periodā Balcers nopelnīja noraidījumu par sitienu pretiniekam ar nūju un Džeikobs Midltons mazākumā spēja ripu ieraidīt “Ducks” vārtos, bet pēc trenera pieprasījuma šī epizode tika skatīta atkārtoti un vārtu guvums netika ieskaitīts aizmugures dēļ.

Papildlaikā 14 sekunžu laikā Rikārds Rakels guva uzvaras vārtus Anaheimas komandas labā un sagādāja “Sharks” 13. zaudējumu pēdējos 16 mačos.

Zekarijs Savčenko atvairīja 33 no 36 Anaheimas “Ducks” metieniem, bet Entonijs Stolārzs tika galā ar 20 no 22 Sanhosē “Sharks” raidījumiem.

Rūdolfa Balcers šajā sezonā vairākkārt mocījies ar savainojumiem un 35 spēlēs guvis sešus vārtus un atdevis deviņas rezultatīvas piespēles.

Sanhosē “Sharks” šosezon 56 spēlēs nopelnījuši 55 punktus un atrodas 13. vietā Rietumu konferencē, bet Anaheimas “Ducks” ar 63 punktiem 58 cīņās ir 10. vietā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs Sanhosē komandai naktī uz piektdienu, 11. martā, kad plkst. 5:30 pēc Latvijas laika komanda viesos mērosies spēkiem ar Losandželosas “Kings”.