Balceram labs sniegums mazrezultatīvā “Sharks” zaudējumā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Sanhosē “Sharks” ar rezultātu 0:1 (0:0, 0:0, 0:0, 0:1) viesos papildlaikā piekāpās Nešvilas “Predators” vienībai.

Rūdolfs Balcers šajā mačā uz ledus pavadīja 17 minūtes un 34 sekundes, trīsreiz meta pa vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, bloķēja divus metienus, vienreiz atņēma ripu pretiniekam, bet vienreiz to pazaudēja, kā arī laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Vienīgos vārtus šajā mačā guva “Predators” uzbrucējs Raiens Džohansens papildlaika ceturtajā minūtē. Otrās trešdaļas 14. minūtē Romāns Josī gan pārspēja Kapo Kakonenu, bet šie vārti netika ieskaitīti aizmugures dēļ.

Jūse Sāross atvairīja visus 25 “Sharks” raidījumus, bet Kapo Kakonens tika galā ar 40 no 41 “Predators” metiena.

Rūdolfam Balceram šosezon 51 spēlē astoņi vārti un desmit rezultatīvas piespēles. Sanhosē “Sharks” komanda ar 68 punktiem 72 spēlēs atrodas 13. vietā Rietumu konferencē, bet Nešvilas “Predators” ar 89 punktiem 73 spēlēs ir sestajā vietā Rietumu konferencē.