Balcera vārti pieliek punktu mačam “Sharks” uzvarā pār “Coyotes” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Sanhosē “Sharks” ar rezultātu 4:2 (1:0, 0:1, 3:1) mājās uzveica Arizonas “Coyotes” vienību.

Rūdolfs Balcers šajā mačā uz ledus pavadīja 16 minūtes un 59 sekundes, izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, izpildīja divus spēka paņemienus, vienreiz atņēma pretinieku spēlētājam ripu un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Pirmajā periodā Niks Bonīno atklāja rezultātu “Sharks” kluba labā, bet otrajā trešdaļā veterāns Fils Kesels izlīdzināja mača rezultātu.

Trešā perioda 15. minūtē Losons Krauss vadībā izvirzīja “Coyotes” komandu, bet vien 22 sekundes vēlāk Timo Maiers vēlreiz panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo. Noa Gregors vēl 44 sekundes vēlāk guva vārtus nu jau atkal pārsvaru dodot Sanhosē vienībai, bet 50 sekundes pirms spēles beigām Rūdolfs Balcers iemeta ripu tukšos “Coyotes” vārtos, nodrošinot panākumu Sanhosē komandai.

Karels Vejmelka tika galā ar 25 no 28 “Sharks” raidījumiem, bet Džeimss Raimers atvairīja 23 no 25 “Coyotes” metieniem.

Rūdolfam Balceram šosezon 41 spēlē astoņi vārti un desmit rezultatīvas piespēles. Sanhosē “Sharks” komanda ar 62 punktiem 62 spēlēs atrodas 13. vietā Rietumu konferencē, bet Arizonas “Coyotes” ar 44 punktiem 62 spēlēs ir 15. vietā Rietumu konferencē.