Balcera “Sharks” trešajā periodā sabrūk pret “Coyotes” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Sanhosē “Sharks” ar rezultātu 2:5 (1:1, 1:1, 0:3) viesos piekāpās Arizonas “Coyotes”.

Rūdolfs Balcers šajā mačā uz ledus pavadīja 15 minūtes un 53 sekundes, izpildīja vienu spēka paņemienu, kā arī laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmās trešdaļas 13. minūtē mača rezultātu “Sharks” labā vairākumā atklāja Skots Rīdijs, bet Niks Ričijs 16. minūtē spēles rezultātu izlīdzināja.

Otrās trešdaļas devītajā minūtē savus pirmos vārtus šosezon guva “Coyotes” uzbrucējs Jans Jenīks, bet “Sharks” veterāns Brents Bērnss vēlreiz panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Trešā mača nogriežņa astotajā minūtē otros vārtus mačā iemest spēja Jenīks. Perioda vidū “Coyotes” vadošais uzbrucējs Kleitons Kellers neveiksmīgi nokrita pēc kontakta ar “Sharks” aizsargu Nikolasu Meloču un laukumu pameta uz nestuvēm.

18. minūtē Arizonas kluba pārsvaru dubultoja uzbrucējs Berets Heitons. Niks Šmalcs mača beigās pielika punktu cīņai, ieraidot ripu tukšos “Sharks” vārtos.

Karels Vejmelka tika galā ar 40 no 42 “Sharks” raidījumiem, bet Džeimss Raimers atvairīja 19 no 23 “Coyotes” metieniem.

Rūdolfam Balceram šosezon 45 spēlēs astoņi vārti un desmit rezultatīvas piespēles. Sanhosē “Sharks” komanda ar 66 punktiem 66 spēlēs atrodas 12. vietā Rietumu konferencē, bet Arizonas “Coyotes” ar 47 punktiem 67 spēlēs ir pēdējā vietā Rietumu konferencē.