Balcera “Sharks” nespēj sasmelt izlieto ūdeni un piekāpjas “Ducks” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Sanhosē “Sharks” ar rezultātu 2:5 (0:1, 2:2, 0:2) mājās piekāpās Anaheimas “Ducks” vienībai.

Rūdolfs Balcers šajā mačā uz ledus pavadīja 14 minūtes un 48 sekundes, pa vārtiem nemeta, izpildīja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieku metienu, vienreiz atņēma ripu pretiniekam, kā arī vienreiz to pazaudēja, un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmajā periodā vairākumā mača rezultātu atklāja “Ducks” uzbrucējs Trevors Zegrass, bet otrajā trešdaļā Maksīms Komtuā un Sonijs Milano minūtes laikā palielināja Anaheimas komandas pārsvaru līdz trim ripām.

Otrā mača nogriežņa 16. minūtē Brents Bērnss vairākumā guva pirmos “Sharks” vārtus šajā mačā, bet Skots Rīdijs 19. minūtē samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Trešās trešdaļas 11. minūtē Džošs Mahura atjaunoja divu vārtu pārsvaru “Ducks”, bet Zeks Estons Rīss pēdējā mača minūtē tukšos vārtos pielika punktu mačam.

Entonijs Stolārzs atvairīja 31 no 33 “Sharks” raidījumiem, bet Kāpo Kakonens tika galā ar 29 no 30 “Ducks” metieniem.

Rūdolfam Balceram šosezon 59 spēlēs 11 vārti un 12 rezultatīvas piespēles.

Sanhosē “Sharks” komanda ar 76 punktiem 80 spēlēs atrodas 12. vietā Rietumu konferencē, bet Anaheimas “Ducks” ar 76 punktiem 81 spēlē ir 13. vietā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs “Sharks” naktī uz piektdienu, 29. aprīlī, kad plkst. 4:00 pēc Latvijas laika komanda viesos mērosies spēkiem ar Edmontons “Oilers” vienību.