Avots: Krosbijs nav mierā ar jaunajiem piedāvājumiem Letangam un Malkinam

Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Pitsburgas “Penguins” vadība piedāvājusi jaunus līgumus vieniem no saviem vadošajiem uzbrucējiem Jevgēņijam Malkinam un Krisam Letangam.

Abiem jaunie piedāvājumi ir ar ievērojamu algas samazinājumu. Kā vēsta “Penguins” apskatnieks Robs Rosī, tad abiem uzbrucējiem piedāvāti līgumi uz trīs sezonām par pieciem miljoniem ASV dolāru sezonā (4,75 miljoni eiro).

Esošajos līgumos Malkins saņēma attiecīgi 9,5 miljonus USD, bet Letangs 7,25 miljonus USD. Abi šovasar var kļūt par neierobežotajiem brīvajiem aģentiem, tādējādi pievienojoties jebkurai līgas komandai.

Ja 35 gadus vecais Malkins jau iepriekš bija paudis gatavību algas samazinājumam, lai varētu palikt Pitsburgā, tad viņa vienaudzis Letangs jauno līgumu vēlas uz piecām sezonām par vismaz septiņiem miljoniem USD sezonā.

Kā ziņo Rosi, Krosbijs nav apmierināts par “Penguins” kluba vadības izteiktajiem piedāvājumiem savas komandas vieniem no līderiem, uzskatot tos par pārlieku zemiem. Tādējādi pēc viņa domām vadība riskē pazaudēt šī modeļa galvenos spēkus, lai varētu cīnīties par Stenlija kausu.

Aizvadītajā regulārajā sezonā Malkins piedalījās 48 spēlēs (sezonas sākumu izlaida traumas dēļ), kur guva 48 punktus (23+25), bet Letangs 78 mačos iekrāja 68 (10+58) punktus.

“Penguins” izstājās Stenlija kausa pirmajā kārtā, septiņos mačos sērijā atzīstot Ņujorkas “Rangers” pārākumu.

Autors: Roberts Ūdris Avots: Twitter

Komentāri (0)