“Avalanche” papildlaikā salauž “Blues”, čempioni izmanto vairākumus un uzvar “Panthers” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu otrās kārtas pirmajā mačā Kolorado “Avalanche” komanda ar rezultātu 3:2 (0:1, 2:0, 1:0, 1:0) mājās papildlaikā uzvarēja Sentluisas “Blues” vienību.

Pirmā perioda septītajā minūtē vadībā “Blues” komandu izvirzīja komandas kapteinis Raiens O’Railijs.

Otrās trešdaļas ceturtajā minūtē Valērijs Ņičuškins izlīdzināja mača rezultātu, bet Sems Žirārs 12. minūtē palielināja “Avalanche” pārsvaru līdz divām ripām.

Džordans Kairu vairākumā trešā mača nogriežņa 17. minūtē panāca izlīdzinājumu, taču Džošs Mensons papildlaikā spēja izraut uzvaru Kolorado komandai.

DŽordans Biningtons aizvadīja varonīgu maču, atvairot 51 no 54 “Avalanche” metieniem, bet Dārsijs Kempers tika galā ar 23 no 25 “Blues” raidījumiem.

Citā mačā aizvadīto divu sezonu Stenlija kausa čempioni Tampabejas “Lightning” viesos ar rezultātu 4:1 (0:1, 1:0, 3:0) pieveica Floridas “Panthers” vienību.

Pirmā perioda 15. minūtē “Panthers” uzbrucējs Entonijs Duklērs atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas 17. minūtē Korijs Perijs vairākumā panāca izlīdzinājumu.

Trešaā mača nogriežņa ceturtajā minūtē Pjērs Eduārs Belemārs vadībā izvirzīja “Lightning”, Ņikita Kučerovs vairākumā 16. minūtē dubultoja pārsvaru, bet Ross Koltons vairākumā 18. minūtē deva trīs vārtu priekšrocību čempioniem, ko arī izdevās noturēt līdz beigām.

Andrejs Vasiļevskis atvairīja 33 no 34 “Panthers” metieniem, bet Sergejs Bobrovskis tika galā ar 32 no 36 “Lightning” raidījumiem.