“Avalanche” atspēlējas un dažas sekundes pirms beigām uzvar mačā un sērijā (VIDEO)

Aizvadītaja naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu otrās kārtas sestajā mačā Kolorado “Avalanche” komanda viesos ar rezultātu 3:2 (0:1, 1:1, 2:0) pieveica Sentluisas “Blues” vienību un iekļuva Rietumu konferences finālā.

Lai gan visu pirmo periodu pārsvars piederēja “Avalanche”, mača rezultātu minūti pirms beigām atklāja Sentluisas kluba aizsargs Džastins Folks.

Otrajā trešdaļā J.T. Kompfers panāca izlīdzinājumu, pēc Džoša Mensona metiena raidot vārtos atlēkušo ripu. Vēlāk Sentluisas uzbrucēji Breidens Šens un Džordans Kairu aizskrēja divatā pret vienu aizsargu, un Kairu vēlreiz deva priekšrocību “Blues”.

Trešajā mača nogrieznī par spēles varoņiem kļuva J.T. Komfers un Derens Helms. Komfers ar saviem otrajiem vārtiem mačā izlīdzināja rezultātu, bet Helms nepilnas sešas sekundes līdz beigām guva uzvaras vārtus.

Kolorado klubs šajā spēlē divreiz atspēlēja deficītu, kā arī visās četrās uzvarās šajā sērijā “Avalanche” ielaiduši vārtus pirmie.

Ville Husso atvairīja 36 no 39 “Avalanche” raidījumiem, bet Dārsijs Kempers tika galā ar 18 no 20 “Blues” metieniem.