Site icon Hokeja ziņas

Ābols teicams iemetienos, “Flyers” atspēlējas, taču piedzīvo sāpīgu zaudējumu (VIDEO)

Rodrigo Ābols, hokejazinas.com

Rodrigo Ābols | Foto: Vašingtonas "Capitals"

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) pārbaudes spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvētā Filadelfijas “Flyers” komanda viesos ar rezultātu 3:4 (0:1, 2:2, 1:1) piekāpās Ņujorkas “Islanders” vienībai.

Ābols šajā spēlē 12 minūtēs un 42 sekundēs izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, bloķēja divus pretinieku metienus, izpildīja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 37,5% iemetienu un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda 19. minūtē “Islanders” uzbrucējs Metjū Barzals atklāja spēles rezultātu, bet otrās trešdaļas trešajā minūtē Entonijs Rišārs realizēja skaitlisko pārsvaru un izlīdzināja rezultātu.

Sestajā minūtē Kails Makleins vēlreiz izvirzīja vadībā “Islanders”, taču 12. minūtē mājienieku kapteinis Anderss Lī dubultoja pārsvaru – vēlreiz vairākumā.

15. minūtē Brendans Furijs samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet trešā mača nogriežņa trešajā minūtē Rasmuss Ristolainens realizēja skaitlisko priekšrocību un panāca neizšķirtu.

Pašā spēles izskaņā veiksme gan pavērsās “Islanders” pusē – Kails Palmieri 51 sekundi pirms pamatlaika noslēguma guva uzvaras vārtus mājinieku labā.

Jakubs Skareks atvairīja 15 no 18 “Flyers” metieniem, bet Ivans Fedotovs pirms nomaiņas tika galā ar 13 no 16 “Islanders” raidījumiem. Aleksejs Kolosovs apstādināja septiņus no astoņiem atlikušajiem metieniem.

Regulāro sezonu Filadelfijas sāks 12. oktobrī viesos plkst. 5:00 pēc Latvijas laika pret Artūra Šilova un Teodora Bļugera Vankūveras “Canucks”.