Ābols bloķē divus metienus, “Flyers” izcīna sauso panākumu (VIDEO)

Rodrigo Ābols, hokejazinas.com

Rodrigo Ābols | Foto: Vašingtonas "Capitals"

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) pārbaudes spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvētā Filadelfijas “Flyers” komanda viesos ar rezultātu 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) apspēlēja Ņujorkas “Islanders” vienību.

Ābols šajā spēlē 12 minūtēs un 42 sekundēs izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, bloķēja divus pretinieku metienus, izpildīja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 37,5% iemetienu un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmos vārtus šajā spēlē nācās gaidīt līdz pat trešās trešdaļas piektajai minūtēi, kad Ēriks Džonsons pēc Kema Jorka metiena ieraidīja vārtos atlēkušo ripu.

Spēles noslēgumā tukšos vārtos precīzi meta Matvejs Mičkovsm nodrošinot uzvaru Filadelfijas klubam.

Samuels Ersons atvairīja visus 37 “Islanders” metienus, bet Markuss Hogbergs tika galā ar 24 no 26 “Flyers” raidījumiem.

Regulāro sezonu Filadelfijas sāks 12. oktobrī viesos plkst. 5:00 pēc Latvijas laika pret Artūra Šilova un Teodora Bļugera Vankūveras “Canucks”.