Site icon Hokeja ziņas

Ābolam gandrīz 14 minūtes uz ledus, “Flyers” papildlaikā uzveic “Bruins” (VIDEO)

Rodrigo Ābols, hokejazinas.com

Rodrigo Ābols un Karsons Bjarnasons | Foto: John McCreary, NHL

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) pārbaudes spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvētā Filadelfijas “Flyers” komanda viesos ar rezultātu 3:2 (1:1, 1:1, 0:0, 1:0) papildlaikā pārspēja Bostonas “Bruins” vienību.

Ābols šajā spēlē 13 minūtēs un 40 sekundēs pa vārtiem nemeta, bloķēja vienu pretinieku metienu, vienreiz atņēma ripu pretinieku spēlētājam, uzvarēja 53,8% iemetienu un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

“Flyers” rindās divi vārti Matvejam Mičkovam, divas piespēles Ollem Likselam un Trevisam Koneknijam, bet vārtu guvums Rasmusam Ristolainenam.

“Bruins” labā precīzs metiens Hampusam Lindholmam un Metjū Puatrā.

Ivans Fedotovs atvairīja 25 no 27 “Bruins” metieniem, bet Jonass Korpisalo tika galā ar 37 no 40 “Flyers” raidījumiem.

Regulāro sezonu Filadelfijas sāks 12. oktobrī viesos plkst. 5:00 pēc Latvijas laika pret Artūra Šilova un Teodora Bļugera Vankūveras “Canucks”.