Zīlem iespaidīgs spēles laiks, ”Verva” ceturtdaļfināla ievadā izrauj uzvaru garā bullīšu sērijā

Čehijas Ekstralīgas ceturtdaļfināla sēriju ar uzvaru šovakar uzsāka aizsargu Kristapa Zīles un Jāņa Jaka pārstāvētā Litvīnovas “Verva”, kas, spēlējot viesos, bullīšos ar 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 0:0, 1:0) pārspēja Brno “Kometa” un sērijā izvirzījās vadībā ar 1-0.

“Verva” uzvaru devītajā pēcspēles metienu kārtā atnesa Ondržejs Kaše.

Zīle uz ledus pavadīja 27 minūtes un sešas sekundes, bloķējot trīs pretinieku metienus, pielietojot vienu spēka paņēmienu un laukumu pametot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Aizsargs 50 regulārās sezonas spēlēs guva četrus vārtus un atdeva sešas rezultatīvas piespēles, bet četros Play-off mačos nav ticis pie punktiem.

Savukārt Jaks izlaida spēli diskvalifikācijas dēļ. Aizsargs nevarēs doties laukumā arī nākamajos trīs mačos.

Jaks regulārajā čempionātā 44 spēlēs izcēlās ar četriem precīziem metieniem un 23 rezultatīvām piespēlēm, bet trīs Play-off mačos savu kontu papildinājis ar vienu (0+1) punktu.

Sērijas otrā spēle paredzēta jau rītvakar, plkst. 18:00. Tā norisināsies Brno. Sērija tiks aizvadīta līdz kādas komandas četrām uzvarām.

Autors: Rainers Rogs