Zīlem iespaidīgs spēles laiks Čehijā, ”Verva” pārtrauc neveiksmju sēriju

Trīs zaudējumu sēriju Čehijas Ekstralīgā šodien pārtrauca Kristapa Zīles un Jāņa Jaka pārstāvētā Litvīnovas “Verva”, kas, spēlējot viesos, papildlaikā ar 3:2 (1:0, 1:1, 0:1, 1:0) pārspēja savu tiešo konkurenti Tršinecas “Ocelari”.

Zīle uz ledus pavadīja 24 minūtes un 41 sekundi, izpildot vienu metienu pa pretinieku vārtiem, pielietojot trīs spēka paņēmienus, nopelnot divas soda minūtes un laukumu pametot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs šosezon 20 mačos atzīmējies ar vienu precīzu metienu un trīs rezultatīvām piespēlēm.

Savukārt Jaks nospēlēja vien desmit minūtes un 25 sekundes, kuru laikā reizi meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, veica vienu spēka paņēmienu un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs 20 spēlēs guvis trīs vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles.

“Verva” ar 39 punktiem 20 mačos ieņem trešo vietu līgā.

Nākamo spēli Zīles un Jaka pārstāvētā komanda aizvadīs 24. novembrī pret Karlovi Vari “Energie”.

Autors: Rainers Rogs Avots: Hokej.cz