Zīlem aktīvs sniegums, “Verva” grauj un izcīna otro uzvaru sērijā

Čehijas Ekstralīgas ceturtdaļfināla sērijas otrajā spēlē šovakar aizsargu Kristapa Zīles un Jāņa Jaka pārstāvētā Litvīnovas “Verva”, spēlējot viesos, ar 5:1 (1:0, 4:0, 0:1) pārspēja Brno “Kometa”.

Sērija tiks aizvadīta līdz kādas komandas četrām uzvarām. Šobrīd rezultāts sērijā ir 2-0 “Verva” labā.

Zīle uz ledus pavadīja 22 minūtes un 29 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem un bloķēja trīs sāncenšu metienus, maču noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs 50 regulārās sezonas spēlēs guva četrus vārtus un atdeva sešas rezultatīvas piespēles, bet piecos Play-off mačos nav ticis pie punktiem.

Savukārt Jaks izlaida spēli diskvalifikācijas dēļ. Aizsargs nevarēs doties laukumā arī nākamajos divos mačos.

Jaks regulārajā čempionātā 44 spēlēs izcēlās ar četriem precīziem metieniem un 23 rezultatīvām piespēlēm, bet trīs Play-off mačos savu kontu papildinājis ar vienu (0+1) punktu.

Sērijas trešā spēle paredzēta Litvīnovā 21. martā.