Zīle un Freibergs rezultatīvi pret Balinski, Sotnieks atgriežas laukumā (VIDEO)

Latvijas izlases aizsargi Kristaps Zīle un Ralfs Freibergs šovakar atzīmējās ar rezultatīvām piespēlēm Čehijas Ekstralīgā mačā pret aizsarga Uvja Balinska pārstāvēto Liberecas ”Bili Tygri”.

Neskatoties uz Zīles un Freiberga rezultatīvo sniegumu, Balinska pārstāvētā ”Bili Tygri” mājās svinēja pārliecinošu panākumu ar 5:1 (2:0, 1:1, 2:0) pār Litvīnovas ”Verva”, ko pārstāv arī aizsargs Jānis Jaks.

Pieredzējušie Zīle un Freibergs 39. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja komandas vienīgajā vārtu guvumā.

Zīle 19 minūtēs un 35 sekundēs bloķēja vienu pretinieku metienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu un ieguva negatīvu lietderības koeficientu -1.

Latvijas izlases aizsargs šosezon 42 spēlēs ir sakrājis 17 (2+15) punktus.

Freibergs uz ledus pavadīja 17 minūtes un 22 sekundes, trīsreiz metot pa vārtiem, bloķējot vienu pretinieku metienu, nopelnot divas soda minūtes un laukumu pametot ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Latviešu aizsargs 33 mačos ir ticis pie 12 (1+11) punktiem.

Savukārt Jaks 15 minūšu un 14 sekunžu laikā atzīmējās ar diviem metieniem pa vārtiem un negatīvu lietderību -1.

Tikmēr Balinskis nospēlētajās 22 minūtēs un septiņās sekundēs divas reizes apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, bloķēja vienu pretinieku metienu un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Sauso zaudējumu piedzīvoja aizsargu Oskara Cibuļska un Kristapa Sotnieka pārstāvētā Kladno ”Rytiri”, kas savā laukumā ar 0:3 (0:2, 0:1, 0:0) atzina Brno ”Kometa” pārākumu.

Cibuļskis laukumā pavadīto 23 minūšu un 27 sekunžu laikā atzīmējās ar vienu bloķētu metienu un negatīvu lietderības koeficientu -1.

Pie negatīvas lietderības (-1) desmit minūšu un 32 sekunžu laikā tika arī Sotnieks, kurš atgriezās laukumā pēc sešu maču pārtraukuma.

Tāpat neveiksmi cieta arī aizsarga Kārļa Čukstes pārstāvētā Triņecas ”Ocelari”, kas viesos ar 1:4 (0:0, 0:2, 1:2) zaudēja Karlovi Vari “Energie”.

Čukste nospēlētajās 19 minūtēs un 14 sekundēs bloķēja divus metienus, izpildīja vienu spēka paņēmienu un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Autors: Rainers Rogs Avots: Čehijas Ekstralīga