Zīle, Freibergs, Jaks un Dzierkals izceļas ar rezultatīvu sniegumu Čehijā

Latvijas izlases aizsargi Kristaps Zīle, Ralfs Freibergs un Jānis Jaks, kā arī uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals šovakar izcēlās ar rezultatīvu sniegumu Čehijas Ekstralīgas mačos.

Zīles, Freiberga un Jaka pārstāvētā Litvīnovas ”Verva” izbraukumā ar 3:4 (1:2, 1:1, 1:1) atzina Pilzenes ”Škoda” pārākumu. Visi trīs latviešu aizsargi atzīmējās ar rezultatīvām piespēlēm.

Zīle un Freibergs otrā perioda vidū, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja komandas otrajā vārtu guvumā un palīdzēja ”Verva” panākt neizšķirtu (2:2).

Savukārt Jaks 51. minūtē vairākumā izcēlās ar rezultatīvu piespēli komandas trešajos gūtajos vārtos, palīdzot viesiem panākt 3:4.

Zīle laukumā pavadīja 23 minūtes un 11 sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja trīs sāncenšu metienus un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Jaks nospēlēja 21 minūti un 37 sekundes, četrreiz metot pa pretinieku vārtiem, bloķējot vienu sāncenšu metienu, nopelnot divas soda minūtes un spēli noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Savukārt Freibergs uz ledus atradās 18 minūtes un četras sekundes, kuru laikā izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Tāpat ar rezultatīvu piespēli izcēlās arī uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals, kura rezultatīvais sniegums gan neglāba Česke Budejovices ”Motor”, ko pārstāv arī aizsargs Kristofers Bindulis, no zaudējuma viesos ar 3:4 (1:1, 1:1, 1:2) mačā pret Karlovi Vari ”Energie”.

Latviešu uzbrucējs priekšpēdējā pamatlaika minūtē asistēja komandas trešajos gūtajos vārtos un palīdzēja ”Motor” samazināt rezultāta starpību līdz minimumam – 3:4.

Dzierkals laukumā pavadīja 17 minūtes un sešas sekundes, vienreiz apdraudot pretinieku vārtu drošību un nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Tikmēr Bindulis, nospēlējot 15 minūtes un 33 sekundes, izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, nopelnīja četras soda minūtes un spēli pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -2.

Latviešu pārstāvēto klubu duelī uzbrucēja Roberta Bukarta pārstāvētā Vitkovices ”Ridera” savā laukumā ar 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) apspēlēja aizsargu Kristapa Sotnieka un Oskara Cibuļska pārstāvēto Kladno ”Rytiri”.

Bukarts uz ledus atradās 19 minūtes un 19 sekundes, izpildot vienu spēka paņēmienu un maču noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Cibuļskis nospēlēja 18 minūtes un 51 sekundi, kuras laikā vienu reizi apdraudēja pretinieku vārtu drošību, bloķēja divus sāncenšu metienus un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Sotnieks, esot laukumā 17 minūtes un 25 sekundes, izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja divus sāncenšu metienus, pielietoja vienu spēka paņēmienu, nopelnīja četras soda minūtes un spēli pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Sauso zaudējumu piedzīvoja ne tikai Sotnieka un Cibuļska pārstāvētā ”Rytiri”, bet arī uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā ”Mlada Boleslav”, kas mājās ar 0:2 (0:0, 0:1, 0:1) atzina Hradeckrālovas ”Mountfield” pārākumu.

Bičevskis nospēlēja 16 minūtes un četras sekundes, vienreiz apdraudot pretinieku vārtu drošību, bloķējot vienu sāncenšu metienu, izpildot vienu spēka paņēmienu, uzvarot sešos no 12 (50%) iemetieniem un iegūstot neitrālu lietderības koeficientu.

Savukārt aizsarga Kārļa Čukstes pārstāvētā Triņecas ”Ocelari” savā laukumā ar 4:2 (0:0, 2:2, 2:0) pārspēja Prāgas ”Sparta”.

Čukste uz ledus pavadīja 16 minūtes un 25 sekundes, bloķējot vienu pretinieku metienu un maču noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Autors: Rainers Rogs Avots: Čehijas Ekstralīga