Site icon Hokeja ziņas

Zabusovs un Bērziņš palīdz “VHK Vsetin” nonāk uzvaras attālumā no Čehijas otrās līgas fināla (VIDEO)

Patriks Zabusovs, hokejazinas.com

Patriks Zabusovs | Foto: Patrik Žak, "VHK Vsetin"

Šovakar Čehijas pēc spēka otrās līgas pusfināla kārtas pirmajā mačā Latvijas uzbrucēju Patrika Zabusova un Daniela Bērziņa pārstāvētā “VHK Vsetin” komanda mājās ar rezultātu 4:3 (1:1, 1:1, 2:1) pieveica Zlīnas “Berani” vienību.

Bērziņš šajā mačā uz ledus pavadīja 14 minūtes un 51 sekundi, atdeva rezultatīvu piespēli, pa pretinieku vārtiem nemeta, uzvarēja 40% iemetienu un no laukuma nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Tikmēr Zabusovs 15 minūtēs un 38 sekundēs guva vārtus, divreiz meta pa vātriem un nopelnīja ar pozitīvu lietderību “+1”.

Jāpiemin, ka Zabusovs guva uzvaras vārtus spēlē, bet Bērziņš šajā vārtu guvumā atdeva rezultatīvu piespēli.

Regulārajā sezonā Bērziņš 26 spēlēs tika pie desmit punktiem (4+6), kam viņš 12 Play-off cīņās pievienojis sešus punktus (3+3).

Tikmēr Zabusovs regulāro sezonu noslēdza ar diviem punktiem (0+2) piecos mačos. Desmit izslēgšanas spēlēs uzbrucējs nopelnījis 12 punktus (6+6).

Abu latviešu klubs atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-1. Nākamā spēle sērijā tiks aizvadīta “VHK Vsetin” mājvietā 9. aprīlī plkst. 18:30.