Zabusovs rezultatīvs, “VHK Vsetin” sāk pusfinālu ar uzvaru

Šovakar Čehijas pēc spēka otrās līgas pusfināla kārtas pirmajā mačā Latvijas uzbrucēju Patrika Zabusova un Daniela Bērziņa pārstāvētā “VHK Vsetin” komanda mājās ar rezultātu 5:3 (2:0, 1:2, 2:1) pieveica Patrika Ozola Jihlavas “Dukla” vienību.

Bērziņš šajā mačā uz ledus pavadīja 14 minūtes un 51 sekundi, divas reizes meta pa vārtiem, uzvarēja 57% iemetienu un no laukuma nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu, bet Zabusovs 13 minūtēs un 23 sekundēs atdeva rezultatīvu piespēli, divreiz meta pa vātriem un nopelnīja ar pozitīvu lietderību “+1”.

Regulārajā sezonā Bērziņš 26 spēlēs tika pie desmit punktiem (4+6), kam viņš piecās Play-off cīņās pievienojis divus punktus (1+1).

Tikmēr Zabusovs regulāro sezonu noslēdza ar diviem punktiem (0+2) piecos mačos. Divās izslēgšanas spēlēs uzbrucējs arī nopelnījis divus punktus (0+2).

Visbeidzot, Ozols šajā spēlē 20 minūtēs un 26 sekundēs nopelnīja rezultatīvu piespēli, vienu reizei meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja divus pretinieku metienus un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šajā regulārajā sezonā aizsargs 45 cīņās nopelnīja desmit punktus (2+8), bet astoņās izslēgšanas spēlēs Ozols guvis vienu punktu (0+1).

Nākamā spēle sērijā tiks aizvadīta “VHK Vsetin” mājvietā 20. martā plkst. 18:30.