Zabusovs rezultatīvs pret bijušo klubu, ”VHK Vsetin” pazaudē punktu

Latvijas uzbrucējs Patriks Zabusovs šovakar izcēlās ar rezultatīvu piespēli Čehijas pēc spēka otrajā līgā pret savu bijušo klubu.

“VHK Vsetin” ar Patriku Zabusovu, bet bez savainotā Daniela Bērziņa ierindā viesos ar 3:4 (1:1, 0:1, 2:2) piekāpās Zlīnas “Berani”. Mājinieki uzvaras ripu iemeta vien 57. minūtē, kad realizēja skaitlisko vairākumu.

Latvijas hokejists 104. sekundē asistēja “VHK Vsetin” pirmajā vārtu guvumā un palīdzēja viesiem atklāt mača rezultātu.

Zabusovs 16 minūtēs un 58 sekundēs izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu sāncenšu metienu, zaudēja savā vienīgajā iemetienā, nopelnīja četras soda minūtes un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Uzbrucējs četrās aizvadītajās spēlēs “VHK Vsetin” kreklā atzīmējies ar divām rezultatīvām piespēlēm.

Bērziņš savainojuma dēļ, visticamāk, izlaidīs atlikušo sezonas daļu.

Uzbrucējs šosezon 26 mačos guvis četrus vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles.

“VHK Vsetin” ar 90 punktiem 48 spēlēs ir līgas vicelīdere.

Autors: Rainers Rogs