Zabusovs kļūst par “Dukla” varoni otrajā papildlaikā

Patriks Zabusovs, hokejazinas.com

Patriks Zabusovs | Foto: Mihalovčes "Dukla"

Šovakar Slovākijas Ekstralīgas pusfināla piektajā mačā Latvijas hokejistu Patrika ZabusovaVitālija Pavlova un Kristapa Bazēviča pārstāvētā Mihalovčes “Dukla” komanda ar rezultātu 2:1 (1:0, 0:1, 0:0, 0:0, 1:0) viesos otrajā papildlaikā pārspēja “HK Kosice” vienību.

Pavlovs 37 minūtēs un 17 sekundēs vienu reizes meta pa vārtiem, uzvarēja 63 % iemetienu un laukumu pameta ar  lietderības koeficientu .

Tikmēr Zabusovs 29 minūtēs un 35 sekundēs guva uzvaras vārtus papildlaikā, četras reizes meta pa pretinieku vārtiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Visbeidzot, Bazēvičs šajā mačā vien četrās minūtēs un 55 sekundēs divas reizes meta pa vērtiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda devītajā minūtē “Dukla” uzbrucējs Dāvids Bucs atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas 13. minūtē Ville Leskinens panāca neizšķirtu.

Trešajā mača nogrieznī un pirmajā papildlaikā komandas vārtus neguva, bet otrā papildlaika 19. minūtē Patriks Zabusovs izrāva uzvaru Mihalovčes vienībai.

Šajā sezonā Zabusovam 39 mačos 11 vārti un desmit piespēles, bet 15 Play-off spēlēs uzbrucējam divi vārti un trīs piespēles.

Pavlovam 33 regulārās sezonas spēlēs septiņi vārti un astoņas piespēles, bet deviņās Play-off cīņās uzbrucējs atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

Bazēvičs šosezon trīs regulārās sezonas un piecos izslēgšanas spēļu mačos punktus nav guvis.

“Dukla” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-2.

Nākamais mačs starp abiem klubiem 10. aprīlī plkst. 19:00.