Zabusovam vārti un septiņi metieni, Buncis iemet mazākumā (VIDEO)

Šovakar Slovākijas Ekstralīgas ceturtdaļfināla otrajā mačā Latvijas uzbrucēja Filipa Bunčapārstāvētā “Nitra” komanda ar rezultātu 3:4 (0:1, 2:1, 1:1, 0:0, 0:1) viesos pēcspēles metienos piekāpās “Kosice” vienībai.

Buncis šajā mačā guva vārtus, izdarīja vienu metienu un pameta laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Buncim šajā regulārajā sezonā 45 spēlēs astoņi vārti un 12 piespēles, bet piecos Play-off mačos uzbrucējs guvis divus vārtus un atdevis rezultatīvu piespēli.

Citā spēlē Patrika ZabusovaVitālija Pavlova un Kristapa Bazēviča Mihalovčes “Dukla” ar rezultātu 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 1:0) viesos uzvarēja Bratislavas “Slovan” klubu.

Pavlovs šajā mačā nepiedalījās.

Zabusovs 19 minūtēs un 31 sekundē guva vārtus, septiņas reizes meta pa vārtiem un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Bazēvičs četrās minūtēs un 20 sekundēs pa vārtiem nemeta un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šajā sezonā Zabusovam 39 mačos 11 vārti un desmit piespēles, bet sešās Play-off spēlēs uzbrucējam vārti trīs piespēles.

Bazēvičam trīs regulārās sezonas un trīs Play-off cīņās ar punktiem nav izcēlies.