Zabusova, Pavlova un Bazēviča klubs nonāk uzvaras attālumā no nākamās kārtas

Šovakar Slovākijas Ekstralīgas ceturtdaļfināla ceturtajā mačā Latvijas uzbrucēja Filipa Bunča pārstāvētā “Nitra” komanda ar rezultātu 1:2 (1:2, 0:0, 0:0) mājās piekāpās “Kosice” vienībai.

Buncis šajā mačā 13 minūtēs un 59 sekundēs izdarīja vienu metienu pa vārtiem, uzvarēja 55% iemetienu un pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Buncim šajā regulārajā sezonā 45 spēlēs astoņi vārti un 12 piespēles, bet septiņos Play-off mačos uzbrucējs guvis trīs vārtus un atdevis rezultatīvu piespēli.

“Kosice” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-1.

Citā spēlē Patrika ZabusovaVitālija Pavlova un Kristapa Bazēviča Mihalovčes “Dukla” ar rezultātu 3:1 (0:1, 0:0, 3:0) mājās uzvarēja Bratislavas “Slovan” klubu.

Pavlovs 15 minūtēs un 56 sekundēs vienreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 39% iemetienu un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Tikmēr Zabusovs 15 minūtēs un 48 sekundēs trīs reizes meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Bazēvičs šajā mačā nepiedalījās.

Šajā sezonā Zabusovam 39 mačos 11 vārti un desmit piespēles, bet septiņās Play-off spēlēs uzbrucējam vārti un trīs piespēles.

Pavlovam 33 regulārās sezonas spēlēs septiņi vārti un astoņas piespēles, bet divās Play-off cīņās uzbrucējs ar punktiem nav izcēlies.

“Dukla” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-1.