Vītols atvaira 31 metienu uzvarā pār “Jokerit”

Šodien Somijas pēc spēka otrās hokeja līgas pārbaudes mačā Latvijas hokejistu Ērika Vītola un Artūra Andžāna pārstāvētā “KeuPa” komanda ar rezultātu 4:3 (2:0, 0:1, 1:2, 1:0) viesos papildlaikā pārspēja Helsinku “Jokerit” vienību.

Pirmā perioda 16. minūtē viesu uzbrucējs Joni Airo atklāja mača rezultātu, bet 19. minūtē Jani Siekinens dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas 20. minūtē Atso Lehtintns vienus vārtus atguva, bet trešā perioda septītajā minūtē Matiass Henninens panāca neizšķirtu.

Trešā mača nogriežņa 15. minūtē Lēvi Lembergs izvirzīja vadībā “Jokerit”, bet nepilnu minūti vēlāk Markuss Lahtinens izlīdzināja spēles rezultātu.

Papildlaika trešajā minūtē “KeuPa” uzbrucējs Leo Rings izrāva uzvaru savai komandai.

Ēriks Vītols atvairīja 31 no 34 “Jokerit” metieniem, bet Henri Risiko apstādināja 16 no 20 “KeuPa” raidījumiem.

Vītols aizvadītajā sezonā spēlēja “Zemgale/LBTU” rindās, bet Andžānam šī būs otrā sezona komandā. “KeuPa” regulāro sezonu sāks 22. septembrī ar maču pret Vantas “Kiekko” klubu.