Vītols atgriežas ar uzvaru, Andžānam vārti, rezultatīvs arī Ošenieks (VIDEO)

Latviešu aizsargi Artūrs Andžāns un Ernests Ošenieks šovakar izcēlās ar rezultatīvu sniegumu savstarpējā mačā Somijas pēc spēka otrajā līgā (Mestis).

Andžāna un vārtsarga Ērika Vītola pārstāvētā Keurū “KeuPa”, spēlējot mājās, pēcspēles metienos ar 4:3 (2:1, 0:1, 1:1, 0:0, 1:0) pieveica Ernesta Ošenieka pārstāvēto Kokolas “Hermes”.

22 gadus vecais Andžāns 94. sekundē atklāja mača rezultātu, bet viņa vienaudzis Ošenieks 36. minūtē asistēja “Hermes” otrajos vārtos un palīdzēja viesiem panākt 2:2.

Andžāns laukumā pavadīja 31 minūti un 50 sekundes(!!!!!), izdarot desmit(!!!!!) metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnot negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Aizsargs šosezon 18 spēlēs guvis divus vārtus un izdarījis piecas rezultatīvas piespēles.

Vītols atvairīja 36 no 39 (92,31%) pretinieku metieniem un neitralizēja visus viesu izpildītos bullīšus.

Hokejazinas.com” iepriekš jau vēstīja, ka vārtsargs uz divām spēlēm bija izīrēts Somijas hokeja līgas (Liiga) komandai Jiveskiles “JYP”. Vītols tika pieteikts diviem Somijas augstākās līgas mačiem, taču abas reizes palika uz rezervistu soliņa.

Savukārt Ošenieks 22 minūtēs un 40 sekundēs trīsreiz apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, uzvarēja savā vienīgajā iemetienā un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs 20 mačos atzīmējies ar vienu precīzu metienu un trīs rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr uzbrucēja Anrī Ravinska pārstāvētā Imatras “Kettera” viesos ar 1:2 (0:1, 1:0, 0:1) atzina Iisalmi “Peli-Karhut” pārākumu.

Ravinskis uz ledus pavadītajās 17 minūtēs un 44 sekundēs izpildīja trīs metienus un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs 21 spēlē guvis astoņus vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles.

Autors: Rainers Rogs Avots: Mestis