Vītolam 19 atvairīti metieni, Tumānovs spēlē 12 minūtes

Ēriks Vītols, hokejazinas.com

Ēriks Vītols | Foto: Vesa Pöppönen, All Over Press

Šovakar Somijas hokeja līgas (Liiga) regulārās sezonas spēli aizvadīja Latvijas hokejistu Mika Tumānova un Ērika Vītola pārstāvētā Jiveskilas “JYP” komanda.

“JYP” izbraukumā tikās ar Vāsas “Sport” hokejistiem un piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 1:3.

Jau pirmajā periodā laukuma saimnieki panāca 2:0, bet otrajā trešdaļā vārti netika gūti. Trešā perioda 8. minūtē viesi guva pirmos vārtus, bet punktu mačam ar ripu tukšos vārtos pēdējā minūtē pielika mājinieki.

Vītols šajā mačā bija pamatvārtsargs un atvairīja 19 no 22 pretinieku metieniem.

Tumānovs šajā spēlē bija trešās maiņas aizsargs un 12 minūšu laikā statistikā neatzīmējās.

Turnīra tabulā “JYP” ar astoņiem punktiem deviņās spēlēs ieņem 15. vietu 16 komandu konkurencē. Līderi ar 24 punktiem ir Tamperes “Ilves” hokejisti.