Visiem trīs Latvijas hokejistiem neveiksmīgs vakars Zviedrijas hokeja līgā

Zviedrijas hokeja līgas (SHL) spēlēs šovakar laukumā devās trīs Latvijas hokejisti.

Latvijas izlases aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Ērnšeldsvīkas “MoDo” komanda mājās ar rezultātu 0:3 (0:1, 0:1, 0:1) piekāpās “Linkopings HC”.

Rubīns spēlēja trešajā aizsargu pārī un uz ledus pavadītajās 15:07 minūtēs pielietoja spēka paņēmienu, kā arī pabeidza maču ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Šosezon 35 cīņās aizsargs guvis trīs vārtus un atdevis piecas rezultatīvas piespēles.

“MoDo” ar 45 punktiem 35 spēlēs ierindojas desmitajā pozīcijā SHL. Nākamais mačs Rubīna klubam paredzēts 25. janvārī pret “Timra IK”.

Citā mačā uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvētā Engelholmas “Rogle” viesos ar 0:3 (0:1, 0:0, 0:2) atzina “Farjestad BK” pārākumu.

Ābols nospēlētajās 20:22 minūtēs vienreiz meta pa vārtiem, pielietoja spēka paņēmienu, uzvarēja astoņus no 14 iemetieniem (57%) un iekrāja negatīvu lietderību “-2”. Ābols spēlēja pirmajā virknējumā

Uzbrucējs šosezon 36 spēlēs nopelnījis 12 vārtu guvumus un astoņas piespēles.

“Rogle” ar 46 punktiem 36 cīņās ierindojas devītajā vietā SHL. “Rogle” nākamā cīņa paredzēta 25. janvārī pret “HV71”.

Visbeidzot uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala Šellefteo “AIK” komanda savā laukumā ar rezultātu 1:3 (0:1, 0:0, 1:2) zaudēja Gēteborgas “Frolunda HC”.

Dzierkals, kurš spēlēja otrajā uzbrucēju trijniekā, izcēlās ar metienu, spēka paņēmienu un negatīvu lietderību “-2”, uz ledus pavadot 14 minūtes un divas sekundes.

Dzierkals šosezon 28 mačos SHL guvis vienus vārtus, bet desmit Čempionu hokeja līgas cīņās hokejists izcēlies ar četriem precīziem metieniem un trim piespēlēm.

“AIK” ar 35 mačos nopelnītu 61 punktu atrodas trešajā pozīcijā līgā. Nākamo spēli Dzierkala komanda aizvadīs 25. janvārī pret “Orebro”.