Vīgners un Sotnieks papildina punktu kontu latviešu derbijā, Ģēģeris tiek pie vārtu guvuma

Šovakar Latvijas hokejistu Kristapa Sotnieka un Rolanda Vīgnera pārstāvētā Francijas hokeja līgas (Ligue Magnus) vienība Ruānas “Dragons” ar rezultātu 5:3 (1:1, 3:2, 1:0) viesos pārspēja Roberta Kaļķa Marseļas “Spartiates”.

Vīgners atzīmējās ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli, taču Sotnieks rezultatīvi asistēja.

Jāpiemin, ka Vīgners šobrīd ir labākais vārtu guvējs Francijas līgā.

Vīgneram šosezon 27 spēlēs 28 (19+9) punkti, bet Sotnieks 30 spēlēs ticis pie desmit punktiem (3+7).

Kaļķis neizcēlās ar neko ievērības cienīgu.

Kaļķis šoseson 31 spēlē nopelnījis astoņus punktus (1+7).

“Dragons” ar 71 punktu 29 spēlēs atrodas pirmajā vietā Francijas līgā, bet “Spartiates” ar 50 punktiem 31 cīņā ierindojas ceturtajā pozīcijā.

Citā mačā Emīla Ģēģera un Daniela Goršānova Seržī-Pontuāzas “Jokers” ar 6:5 (2:2, 2:1, 1:2, 0:0, 1:0) bullīšos pārspēja Anžēras “Ducs”.

Goršānovs pirmajā periodā asistēja pirmajos vārtos, taču Ģēģeris otrajā trešdaļā vairākumā panāca 3:2. Pēcspēles metienu sērijā Ģēģeris savu iespēju neizmantoja.

Ģēģerim 16 cīņās 21 (15+6) punkts, bet Goršānovam 31 mačā pieci punkti (1+4).

“Jokers” ar 41 punktu 31 spēlē atrodas astotajā vietā līgā.