Vīgners un Jevpalovs rezultatīvi savstarpējā mačā

Šovakar Francijas hokeja līgas (Ligue Magnus) spēlēs piedalījās astoņi Latvijas hokejisti.

Rūdolfa Polca un Ņikitas Jevpalova Bordo “Boxers” ar rezultātu 2:3 (2:0, 0:2, 0:0, 0:0, 0:1) mājās pēcspēles metienu sērijā piekāpās Kristapa Sotnieka un Rolanda Vīgnera pārstāvētajai vienībai Ruānas “Dragons”.

Polcs divreiz apdraudēja pretinieku vārtus, uzvarēja astoņus no 14 iemetieniem un sakrāja negatīvu lietderības koeficientu “-1”. Taču Jevpalovs atdeva rezultatīvu piespēli, četras reizes meta pa vārtiem, saņēma divas soda minūtes, uzvarēja četrus no pieciem iemetieniem un pabeidza maču ar negatīvu lietderību “-1”.

Jevpalovs šosezon 21 cīņā nopelnījis 22 (8+14) punktus, bet Polcam astoņos mačos pieci punkti (2+3).

Vīgners atzīmējās ar vārtu guvumu, 40. minūtē panākot 2:2, kā arī trīsreiz meta pa vārtiem un saņēma divas soda minūtes, tikmēr Sotnieks ne ar ko neatzīmējās.

Vīgneram šosezon 18 spēlēs 16 (12+4) punkti, bet Sotnieks 21 spēlē ticis pie pieciem punktiem (1+4).

Zīmīgi, ka gan Jevpalovam, gan Vīgneram tika dotas iespējas izpildīt bullīti uzvarētāja noskaidrošanai, taču abi savas iespējas nerealizēja.

“Dragons” ar 50 punktiem 21 spēlē atrodas pirmajā vietā Francijas līgā. Nākamais mačs abu latviešu klubam paredzēts 5. decembrī pret Grenobles “Bruleurs De Loups”.

“Boxers” ar 33 punktiem 22 spēlēs atrodas septītajā vietā Francijas līgā. Nākamā spēle abu latviešu klubam ieplānota 5. decembrī pret Angletas “Hormadi”.

Citā mačā Daniela Goršānova un Emīla Ģēģera pārstāvētā Seržī-Pontuāzas “Jokers” ar rezultātu 2:5 (0:2, 2:2, 0:1) viesos zaudēja Grenobles “Bruleurs De Loups”.

Goršānovs veica vienu metienu pa vārtiem un pameta laukumu ar pozitīvu lietderību “+2”, kamēr Ģēģeris trīsreiz meta pa vārtiem un sakrāja negatīvu lietderību “-1”.

Ģēģerim astoņās cīņās 11 (7+5) punkti, bet Goršānovam 21 mačā četri punkti (1+3).

“Jokers” ar 25 punktiem 22 spēlēs atrodas astotajā vietā līgā. Seržī-Pontuāzas vienība sezonu turpinās 5. decembrī ar spēli pret Ērika Žohova Briankūnas “Diables de Rouges”.

Visbeidzot, Oļega Šišļaņņikova komanda Gapas “Rapaces” mājās piekāpās Roberta Kaļķa Marseļas “Spartiates” ar 1:2 (1:1, 0:0, 0:1).

Šišļaņņikovs izpildīja divus metienus pa vārtiem, pametot laukumu ar “+1”.

Šosezon 16 spēlēs Šišļaņņikovs ticis pie 13 (6+7) punktiem.

Kaļķis laukumu pameta ar pozitīvu lietderību “+1”.

Kaļķis šoseson 23 spēlēs nopelnījis sešus punktus (1+5).

“Rapaces” ar 19 punktiem 22 cīņās ierindojas desmitajā vietā līgā. Gapas komandai nākamā cīņa plānota 5. decembrī pret Nīcas “Aigles”.

“Spartiates” ar 36 punktiem 23 cīņās ierindojas piektajā pozīcijā Francijas līgā. Nākamo spēli Kaļķa komanda aizvadīs 5. decembrī pret Amjēnas “Gothiques”.

Jau ziņojām, ka šodien paredzētā spēle starp Ērika Žohova Briankūnas “Diables de Rouges” un Angletas “Hormadi” tika pārcelta.