Sotniekam 1+2 Francijā, Vīgneram vārti un piespēle, rezultatīvi vēl četri latvieši

Šovakar Latvijas hokejistu Kristapa Sotnieka un Rolanda Vīgnera pārstāvētā Francijas hokeja līgas (Ligue Magnus) vienība Ruānas “Dragons” mājās ar rezultātu 6:2 (1:0, 2:0, 3:1) pārspēja Amjēnas “Gothiques” klubu.

Sotnieks šajā mačā tika pie precīza metiena, atdeva divas rezultatīvas piespēles, divas reizes meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+3”.

Tikmēr Vīgners guva vārtus, atdeva rezultatīvu piespēli piecas reizes meta pa vārtiem un no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Jāpiemin, ka Vīgners šobrīd ir dalīti labākais vārtu guvuējs Francijas līgā.

Vīgneram šosezon 26 spēlēs 26 punkti (18+8), bet Sotnieks 29 spēlēs ticis pie deviņiem punktiem (3+6).

“Dragons” ar 71 punktu 29 spēlēs atrodas pirmajā vietā Francijas līgā.

Uzvaru izcīnīja Rūdolfa Polca un Ņikitas Jevpalova Bordo “Boxers”, kas viesos ar rezultātu 4:2 (1:1, 2:1, 1:0) apspēlēja Ērika Žohova Briankūnas “Diables de Rouges” klubu

Jevpalovs šajā mačā atdeva divas rezultatīvas piespēles, pa vārtiem nemeta, zaudēja abus iemetienus, kuros piedalījās un no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Tikmēr Polcs atdeva piespēli, pa vārtiem nemeta, uzvarēja astoņus no 15 iemetieniem, nopelnīja divas soda minūtes un no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Jevpalovs šosezon 30 cīņās nopelnījis 29 punktus (10+19), bet Polcam 17 mačos deviņu punkti (5:4).

“Boxers” 47 spēlēs tikuši pie 30 punktiem un atrodas piektajā pozīcijā “Ligue Magnus”.

Žohovs šajā spēlē pa vārtiem nemeta, uzvarēja vienīgo iemetienu, kurā piedalījās, kā arī laukumu atstāja ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Šosezon Žohovs astoņās spēlēs guvis četrus punktu (0+4) bet “Diables de Rouges” ar 23 punktiem 27 cīņās ieņem pēdējo, 12. pozīciju līgā.

Zaudējumu piedzīvoja Oļega Šišļaņņikova Gapas “Rapaces”, kas viesos ar rezultātu 2:3 (1:0, 0:2, 1:1) piekāpās Šamonī-Monblānas “Pionniers” vienībai.

Šišļaņņikovs šajā mačā atdeva rezultatīvu piespēli, vienu reizi meta pa vārtiem, nopelnīja četras soda minūtes un atstāja laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon 24 spēlēs Šišļaņņikovs ticis pie 17 punktiem (8+9), bet “Rapaces” ar 31 punktu 30 cīņās ierindojas desmitajā vietā līgā.

Citā mačā Emīla Ģēģera un Daniela Goršānova Seržī-Pontuāzas “Jokers” izbraukumā ar rezultātu 3:2 (2:1, 0:0, 1:1) izcīnīja uzvaru pār Grenobles “Bruleurs De Loups” klubu.

Goršānovs šajā spēlē divreiz meta pa vārtiem un no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Tikmēr Ģēģeris šajā spēlē atdeva piespēli, piecreiz meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un atstāja laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Ģēģerim 15 cīņās 20 punkti (14+6), bet Goršānovam 30 mačos četri punkti (1+3).

“Jokers” ar 39 punktiem 30 spēlēs atrodas devītajā vietā līgā.

Visbeidzot, Roberta Kaļķa Marseļas “Spartiates” ar rezultātu 0:2 (0:0, 0:1, 0:1) viesos atzina Anžēras “Ducs” pārākumu.

Kaļķis šajā spēlē divas reizes meta pa vārtiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Kaļķis šoseson 30 spēlēs nopelnījis astoņus punktus (1+7), bet “Spartiates” ar 50 punktiem 31 cīņā ierindojas ceturtajā pozīcijā Francijas līgā.