Vīgneram divi goli graujošā “Dragons” panākumā

Šovakar Latvijas hokejistu Kristapa Sotnieka un Rolanda Vīgnera pārstāvētā Francijas hokeja līgas (Ligue Magnus) vienība Ruānas “Dragons” mājās ar rezultātu 7:1 (1:1, 3:0, 3:0) apspēlēja Nicas “Aigles” klubu.

Vīgners šajā spēlē guva divus vārtus, piecas reizes meta pa pretinieku vārtiem un no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Uzbrucējs pie pirmā precīzā metiena tika otrās trešdaļas trešajā minūtē, panākot rezultātu 2:1, bet otro vārtu guvumu Vīgners nopelnīja trešā perioda sestajā minūtē, panākot rezultātu 6:1.

Tikmēr Sotnieks šajā mačā trīs reizes meta pa vārtiem un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Vīgneram šosezon septiņās spēlēs seši punkti (5+1), bet Sotnieks septiņās cīņās ticis pie četriem punktiem (1+3).

“Dragons” ar 21 punktu septiņās spēlēs atrodas pirmajā vietā Francijas līgā.

Nākamā spēle abu latviešu komandai paredzēta 3. oktobrī 21:15 viesos pret Grenobles “Brûleurs de Loups” klubu.