Veckaktiņam 5+20 un pirmā uzvara; Punnenovs lielisks savā laukumā

Emīls Veckaktiņš, hokejazinas.com

Emīls Veckaktiņš | Foto: Colin Girard, "HC Ajoie"

Šovakar vairākas spēles tika aizvadītas Šveices augstākajā hokeja līgā (NL), un uz ledus izgāja arī vairāki latviešu hokejisti.

HC “Ajoie”, kuras rindās spēlē uzbrucējs Emīls Veckaktiņš, savā laukumā tikās ar Denisa Smirnova pārstāvēto EHC “Kloten” un izcīnīja negaidītu uzvaru ar 5:2. Šī “Ajoie” klubam bija pirmā uzvara šosezon.

Veckaktiņš šajā spēlē bija trešās maiņas uzbrucējs un septiņu minūšu laikā statistikā atzīmējās ar spēles sodu, nopelnot otrajā periodā noraidījumu 5+20 par sitienu galvas un kakla rajonā.

Smirnovs spēlēja ceturtajā maiņā un 12 minūtēs izdarīja vienu metienu, bloķēja vienu metienu, kā arī nopelnīja koeficientu “-1”.

Citā mačā vārtsarga Ivara Punnenova pārstāvētā Rapersvilas-Jonas “Lakers” savā laukumā tikās ar uzbrucēja Oskara Lapinska pārstāvēto Langnavas “Tigers” un uzvarēja ar 4:1.

Punnenovs šajā spēlē bija pamatvārtsargs un atvairīja 27 no 28 pretinieku metieniem.

Lapinskis bija ceturtās maiņas uzbrucējs un 14 minūšu laikā izdarīja četrus metienus, bloķēja vienu metienu, kā arī nopelnīja lietderību “-1”.