Veckaktiņa “Ajoie” NL spēlē ielaiž septiņus vārtus, uzbrucējam “+1”

Emīls Veckaktiņš, Hokejazinas.com

Emīls Veckaktiņš | FOTO: HC-Ajoie/Colin Gerard

Šveices augstākajā hokeja līgā (NL) šovakar notika tikai viena spēle, kurā laukumā devās latviešu uzbrucēja Emīla Veckaktiņa pārstāvētā HC “Ajoie”.

“Ajoie” izbraukumā tikās ar EV “Zug” hokejistiem un piedzīvoja sagrāvi ar rezultātu 1:7.

Jau pirmajā periodā laukuma saimnieki guva trīs vārtus, bet pēc spēleētām 40 minūtēm viņi bija vadībā ar 6:0. Trešajā trešdaļā abas komandas guva pa vieniem vārtiem.

Veckaktiņš šajā spēlē bija ceturtās maiņas uzbrucējs un laukumā pavadīja 12 minūtes, kuru laikā izdarīja divus metienus, bloķēja vienu metienu, kā arī nopelnīja koeficientu “+1”.

Atgādināsim, ka iepriekšējās divas spēles Veckaktiņš izlaida, jo 4. oktobra mačā nopelnīja spēles sodu, kā rezultātā saņēma divu spēļu diskvalifikāciju un naudas sodu.

Turnīra tabulā “Ajoie” ar četriem punktiem 11 spēlēs ieņem pēdējo, 14. vietu.