Tumānovs un Andžāns “Mestis” līgā rezultatīvi piespēlē, Vītols atsit 22 metienus

Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) regulārās sezonas spēlē trīs Latvijas hokejistu – Ērika VītolaArtūra Andžāna un Mika Tumānova – pārstāvētā Keurū “KeuPa HT” komanda mājās apspēlēja Kajānu “Hokki” ar rezultātu 4:3 (1:1, 1:1, 2:1).

Andžāns un Tumānovs sastādīja “KeuPa HT” pirmo aizsargu pāri.

Abi aizsargi tika pie rezultatīvas piespēles, asistējot “KeuPa HT” otrajos vārtos 2. perioda sākumā.

Vītols sargāja “KeuPa HT” vārtus un tika galā ar 22 no 25 metieniem.

Šosezon vārtsargs desmit spēlēs apstādinājis 89,8% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 3,73 vārtus.

Andžāns atzīmējās ar rezultatīvu piespēli. Uz laukuma pavadītajās 25:17 minūtēs sakrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šosezon aizsargam 11 mačos piecas rezultatīvas piespēles.

Tumānovs sev atvēlētajās 24 minūtēs rezultatīvi piespēlēja, divreiz meta pa vārtiem un sakrāja pozitīvu lietderību “+2”.

Tumānovs šosezon Somijas augstākās līgas (Liiga) komandas Jiveskiles “JYP” rindās 12 mačos punktus neguva. Trīs Mestis spēlēs aizsargam viena rezultatīva piespēle.

“KeuPa HT” ar 13 punktiem 11 spēlēs ieņem pēdējo, 13. vietu.

Citā mačā Anrī Ravinska Imatras “Kettera” mājās ar rezultātu 4:0 (2:0, 1:0, 1:0) sagrāva “Kiekko-Espoo”

Ravinskis 16:50 minūtēs četras reizes meta pa vārtiem un sakrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šosezon Ravinskis 16 spēlēs guvis sešus vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles.

“Kettera” komanda šosezon 16 mačos nopelnījusi 31 punktus un ierindojas 2. vietā līgā.

Jāpiebilst, ka visi četri Latvijas hokejisti, kas šodien spēlēja “Mestis” līgā, drīzumā pievienosies Latvijas izlasei.