Site icon Hokeja ziņas

Tumānovs pirmajā sezonas spēlē divreiz apdraud vārtus sīvā neveiksmē, Andžāns nespēlē

Miks Tumānovs, hokejazinas.com

Miks Tumānovs | Foto: Jiveskiles "JYP"

Šodien sākusies Somijas hokeja līgas (Liiga) regulārā sezona.

Pirmajā dienā spēles aizvadīja 14 no 16 komandām. Laukumā devās arī divi Latvijas hokejisti.

Latviešu vārtsarga Ērika Vītola un aizsarga Mika Tumānova pārstāvētā Jiveskiles “JYP” savā laukumā ar rezultātu 3:4 (1:1, 1:2, 1:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās Lahti “Pelicans”.

Vītols tika iekļauts spēles pieteikumā, taču palika rezervē.

Savukārt Tumānovs sev atvēlētajās 11:18 minūtēs veica divus metienus pa vārtiem.

Nākamo spēli “JYP” aizvadīs 13. septembrī, kad uzņems Kuopio “KalPa”.

Tikmēr bez aizsarga Artūra Andžāna spēlējošā Hamēnlinnas “HPK” viesos ar rezultātu 3:7 (0:3, 0:2, 3:2) kapitulēja Mikeli “Jukurit”.

Līdz 34. minūtei “HPK” nonāca iedzinējos ar 0:5. Trešajā periodā Hamēnlinnas komandai izdevās trīs vārtus atspēlēt piecu minūšu laikā, taču “Jukurit” nostiprināja pārsvaru ar vēl diviem vārtiem.

Tiek ziņots, ka Andžāns spēli izlaiž savainojuma vai slimības dēļ. Viņš nevarēs spēlēt aptuveni divas nedēļas.

“HPK” nākamais mačs paredzēts 13. septembrī pret Vāsas “Sport”.