Tumānovam uzvaras bullītis, Ravinskim panākums latviešu derbijā

Somijas pēc spēka otrajā līgā (Mestis) šovakar vārtsarga Ērika Vītola, kā arī aizsargu Artūra Andžāna un Mika Tumānova pārstāvētā Keurū “KeuPa”, spēlējot mājās, pēcspēles metienu sērijā ar rezultātu 5:4 (1:1, 2:3, 1:0, 0:0, 1:0) apspēlēja Iisalmi “Peli-Karhut”.

Tumānovs atdeva rezultatīvu piespēli, asistējot komandas otrajos vārtos 2. perioda sākumā. Viņš arī realizēja uzvaras bullīti, atnesot uzvaru. Aizsargs nospēlētajās 27:57 minūtēs veica sešus (!!!) metienus pa vārtiem un pabeidza maču ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Arī Andžāns rezultatīvi asistēja, palīdzot gūt komandas trešos vārtus. Aizsargs uz ledus pavadīja 26:10 minūtes, kuru laikā sakrāja negatīvu lietderību “-2”.

Vītols mačam tika pieteikts, taču atradās rezervē.

Vārtsargs Vītols šajā sezonā 21 mačā atvairījis 90,9% metienus un ielaižot vidēji 3,11 ripas spēlē.

Andžāns šosezon 29 spēlēs guvis četrus vārtus un atdevis 11 rezultatīvas piespēles. Tumānovs deviņās aizvadītajās spēlēs “KeuPa” rindās atzīmējies ar trīs precīziem metieniem un sešām rezultatīvām piespēlēm. Tumānovs lielāko sezonas daļu pavadījis Somijas hokeja līgas (Liiga) klubā Jiveskiles “JYP”, kura sastāvā 23 mačos palicis bez punktiem.

“KeuPa” ar 44 punktiem 31 mačos ieņem septīto vietu 13 komandu konkurencē.

Nākamo maču latviešu pārstāvētā komanda aizvadīs 12. janvārī pret Rovaniemi “RoKi”.

Citā mačā uzbrucēja Anrī Ravinska pārstāvētā Imatras “Kettera” mājās ar rezultātu 5:2 (1:0, 2:1, 2:1) pārspēja aizsarga Ernesta Ošenieka Kokolas “Hermes”.

Ravinska klubs izcīnījis uzvaru pēdējos deviņos no 11 mačiem.

Ravinskis teju 18 minūtēs sešas reizes (!!!) apdraudēja pretinieku vārtus, noslēdzot maču ar neitrālu lietderību.

Šosezon Ravinskis 30 spēlēs guvis deviņus vārtus un atdevis 12 rezultatīvas piespēles.

Ošenieks uz laukuma pavadīja 19:37 minūtes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem un sakrāja negatīvu lietderību “-2”.

Šosezon Ošenieks 29 cīņās izcēlies ar vienu precīzu metienu un trim rezultatīvām piespēlēm.

“Kettera” komanda šosezon 33 mačos nopelnījusi 65 punktus un ierindojas otrajā vietā līgā. Taču “Hermes” vienība ar 46 punktiem 29 spēlēs ierindojas sestajā pozīcijā “Mestis”.

Ravinska komanda nākamo maču aizvadīs 12. janvārī pret Turku “TuTo”. Savukārt, Ošenieka vienībai nākamā spēle paredzēta 11. janvārī pret “Kiekko-Pojat”.