Tumānovam divi punkti, rezultatīvi arī Ravinskis un Andžāns (VIDEO)

Latviešu hokejisti Miks Tumānovs, Artūrs Andžāns un Anrī Ravinskis šovakar izcēlās ar rezultatīvu sniegumu Somijas pēc spēka otrajā līgā (Mestis).

Tumānova, Andžāna un vārtsarga Ērika Vītola pārstāvētā Keurū “KeuPa” mājās ar 7:3 (2:2, 2:1, 3:0) sakāva Forsas “Palloseura”.

22 gadus vecais Tumānovs pirmā perioda vidū atzīmējās ar rezultatīvu piespēli “KeuPa” otrajos vārtos, bet 57. minūtē gan Tumānovs, gan Andžāns asistēja komandas pēdējā vārtu guvumā.

Tumānovs 27 minūtēs un 26 sekundēs izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Aizsargs piecos aizvadītajos mačos “KeuPa” rindās atzīmējies ar vienu precīzu metienu un četrām rezultatīvām piespēlēm. Tumānovs lielāko sezonas daļu pavadījis Somijas hokeja līgas (Liiga) klubā Jiveskiles “JYP”, kura sastāvā 18 spēlēs palicis bez punktiem.

Andžāns uz ledus pavadīja 26 minūtes un 18 sekundes, trīsreiz apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību un laukumu pametot ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Aizsargs šosezon 23 mačos guvis trīs vārtus un astoņas reizes asistējis partneriem.

Vītols atvairīja 36 no 39 (92,31%) metieniem.

Anrī Ravinska pārstāvētā Imatras “Kettera” viesos ar 3:2 (1:1, 1:0, 1:1 ) uzveica Vantas “Kiekko”.

Latvijas hokejists 47. minūtē atzīmējās ar rezultatīvu piespēli “Kettera” uzvaras vārtos.

Ravinskis 18 minūtēs un 23 sekundēs izdarīja divus metienus un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs 25 spēlēs izcēlies ar deviņiem precīziem metieniem un desmit rezultatīvām piespēlēm.

Savukārt Ernesta Ošenieka pārstāvētā Kokolas “Hermes” izbraukumā ar 3:2 (1:0, 1:2, 1:0) pārspēja Iisalmi “Peli-Karhut”.

Ošenieks uz ledus atradās 20 minūtes un 29 sekundes, kuru laikā sešas(!!!) reizes meta pa vārtiem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Aizsargs 23 mačos guvis vienus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

Autors: Rainers Rogs Avots: Mestis