Tralmaks uguņo Čehijā, rezultatīvi arī Freibergs un Jaks (VIDEO)

Eduards Tralmaks, Hokejazinas.com

Eduards Tralmaks / FOTO: Roman Mareš

Latviešu uzbrucējs Eduards Tralmaks šovakar izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem Čehijas Ekstralīgā. Tāpat rezultatīvi Čehijā bija arī aizsargi Ralfs Freibergs un Jānis Jaks.

Tralmaka pārstāvētā Kladno “Rytiri”, spēlējot mājās, papildlaikā ar 3:4 (0:0, 2:2, 1:1, 0:1) piekāpās Freiberga pārstāvētajai Hradeckrāloves “Mountfield”.

Latvijas uzbrucējs 24. minūtē panāca uz tablo 2:0, bet 44. minūtē, realizējot skaitlisko vairākumu, guva “Rytiri” trešos vārtus un atguva komandai vadību.

Tralmaks (astoņās spēlēs 3+0) 16 minūtēs un 44 sekundēs izpildīja piecus metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu sāncenšu metienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu un laukumu atstāja ar neitrālu lietderības koeficientu.

Savukārt Freibergs 31. minūtē asistēja “Mountfield” otrajos vārtos.

Freibergs (astoņos mačos 0+1) laukumā pavadīja 19 minūtes un piecas sekundes, reizi apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību, bloķējot vienu metienu, veicot vienu spēka paņēmienu, nopelnot divas soda minūtes un maču pabeidzot ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

“Mountfield” ar 14 punktiem astoņās spēlēs ieņem piekto vietu Čehijas Ekstralīgā, bet “Rytiri” ar pieciem punktiem astoņos mačos atrodas 13. pozīcijā 14 komandu konkurencē.

Tikmēr aizsargu Jāņa Jaka un Kristapa Zīles pārstāvētā Litvīnovas “Verva” izbraukumā ar 4:1 (2:1, 2:0, 0:0) apspēlēja Karlovi Vari “Energie”.

28 gadus vecais Jaks devītajā minūtē guva ”Verva” uzvaras vārtus. Latvijas izlases aizsargam tas bija pirmais precīzais metiens sezonā.

Jaks (astoņās spēlēs 1+5) 18 minūtēs un 49 sekundēs izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja divus sāncenšu metienus un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Zīle (astoņos mačos 0+2) nospēlēto 18 minūšu un 17 sekunžu laikā arī atzīmējās ar izdarītiem un bloķētiem diviem metieniem, kā arī vienu spēka paņēmienu un pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

”Verva” ar 20 punktiem astoņās spēlēs ir līgas vicelīdere.