Tralmaks patraucēja Mitenam izcīnīt “sauso” uzvaru

Mareks Mitens, hokejazinas.com

Mareks Mitens | Foto: Christian Bonin/TSGphoto.com

Amerikas hokeja līgā (AHL) savstarpējā agrajā mačā tikās divi latvieši – Eduards Tralmaks un Mareks Mitens. Jūtikas “Comets” ar 4:1 apspēlēja Providences “Bruins”.

Mitens stājās  “Comets” vārtos, atvairot 46 no 47 metieniem.

Tralmaks guva vienīgos “Bruins” vārtus četras minūtes līdz spēles beigām, panākot 1:2 tādā veidā neļaujot Mitenam izcīnīt “sauso” uzvaru. Mača pēdējā minūtē “Comets” divreiz ieraidīja ripu “Bruins” vārtos.

Tralmaks veica trīs metienus pa pretinieku vārtiem, no kuriem viens trāpīja mērķī. Spēli latvietis noslēdza ar pozitīvu lietderību “+1”. Tralmaks tika atzīts par “Bruins” spēles trešo zvaigzni.

Šosezon 44 spēlēs Tralmaks sakrājis 23 (12+11) punktus. Savukārt, Mitens 14 mačos atvairījis 89,6% metienu, ielaižot vidēji 3,15 ripas spēlē.