Tralmaks: Jāgrs redz, ka ir izveidojusies pēdējo desmit gadu laikā labākā komanda

Čehijas Ekstralīgas kluba Kladno “Rytiri” uzbrucējs Eduards Tralmaks sarunā ar “Latvijas Avīzi” atskatījies uz šīs sezonas sākumu un izteicis savas domas par leģendārā Jaromira Jāgra iespējamo došanos laukumā šosezon.

26 gadus vecais Tralmaks šobrīd aizvadītajās 14 spēlēs izcēlies ar astoņiem vārtiem un trīs rezultatīvām piespēlēm. Septiņas no astoņām ripām Latvijas uzbrucējs iemetis pēdējos septiņos mačos.

”Pats sezonas sākums bija pasmags, un pirmās piecas sešas spēles manā izpildījumā nebija pārāk labas,” atzina Tralmaks. ”Tam gan ir izskaidrojums, jo pēc operācijas vēlu sāku gatavoties, līdz augusta vidum nevarēju slidot un ieskrieties nācās jau sezonas gaitā. Šobrīd spēle ir aizgājusi, ceru, ka tas tā turpināsies.”

”Nevar izslēgt. Viņš nenoliedzami ir cilvēks leģenda. Ir klāt katrā treniņā, visus uzdevumus dara kopā ar pārējiem. Domāju, ka viņš gatavojas. Redz, ka ir izveidojusies pēdējo desmit gadu laikā labākā komanda, viņš grib būt daļa no tās,” Tralmaks izteica savas domas par “Rytiri” īpašnieka Jaromira Jāgra iespējamo došanos laukumā šosezon. ”Sākumā viņš maču laikā bija uz treneru soliņa, bet tad parādījās Jakubs Vorāčeks, arī leģendārs vārds hokeja pasaulē, tāpēc Jāgrs tagad mačus vēro no ložas, bet pirms spēles, pārtraukumos un pēc mača ir ģērbtuvē.”

”Man ir paveicies ar treneriem un arī komandas biedriem. Bija Tomāšs Plekanecs, kurš gan tagad karjeru ir noslēdzis, tāpat Jakubs Klepišs, Mihaels Frolīks. Tie ir vīri, kuri izgājuši caur uguni un ūdeni. Viņiem ir daudz ko iedot, es cenšos no katra paņemt kaut sīkumiņu, jo zinu, ka tas man palīdzēs. Noteikti Vorāčeks ir ļoti liela daļa no maniem panākumiem vairākumā,” atklāja Tralmaks. ”Kad viņš atnāca, uzreiz ievēroja, ka man ir labs metiens. Viņš pats savulaik vairākumā spēlēja tajā pašā pozīcijā, kurā es, tāpēc treniņos visu laiku man dod visādus padomus, skaidro situācijas. Tas ļoti palīdz. Man arī negribas viņu pievilt, tāpēc jāmet goli”.

“Rytiri” ar 17 punktiem 14 spēlēs šobrīd ieņem 12. vietu Čehijas Ekstralīgas kopvērtējumā 14 komandu konkurencē. Nākamais mačs Tralmaka klubam paredzēts jau rītvakar (pulksten 19:00) pret vienu no līgas līderēm Prāgas ”Sparta”.

Autors: Rainers Rogs Avots: Lasi.lv

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)